

Проект
Останні Новини
- 1 грудня Львів прийматиме Другу німецько-українську конференцію з міського розвитку2017-11-28
- У Львові розпочалась 5-а Академія інтегрованого розвитку міст2017-11-23
- У Львові врятували ще одну історичну вхідну браму з латуні2017-11-02
- На проспекті Шевченка 15 завершилась реставрація вхідної брами2017-10-06
Проект
Львів відіграє важливу культурно-історичну роль в східноєвропейському просторі. В 1998 році центральну частину міста було включено до світової спадщини ЮНЕСКО.
Проте в сфері збереження історичної спадщини існує низка проблем:
- Історичним будівлям роками не приділяли жодної уваги, тому зараз житловий фонд знаходиться в поганому стані.
- Правові умови для технічно правильної реставрації будівель в старій частині міста мають багато недоліків.
- Щоб покращити свої умови проживання, провести якісний ремонт та модернізацію своїх квартир, мешканцям бракує як технічних знань, так і фінансів.
- Архітектори, майстри та будівельні фірми не знають засад обачної реставрації історичних будівель.
- Брак розуміння та знань про обачну реставрацію історичних будівель є часто навіть більшою проблемою, ніж брак фінансових засобів.
Проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» сприяє подоланню вище перелічених проблем. Проект втілюється Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ). Партнером проекту у Львові є Управління охорони історичного середовища ЛМР.
Основні напрямки діяльності проекту:
- Підтримка реставраційних заходів
- Розвиток інструментів оновлення міста
- Тренінги та курси підвищення кваліфікації
- Формування свідомості, робота з громадськістю та залучення мешканців
Ми працюємо для:
Власників квартир та мешканців історичних будівель - Жителі старих кварталів мають визначати напрямок розвитку міста. Проект забезпечує їм можливістьбрати активну участь у прийнятті рішень, наприклад, в розробці інтегрованої концепції дій для центральної частини міста на наступні 5 років, облаштування та використання громадського простору та ін. Проект надає мешканцям безкоштовні консультації, співфінансує реставраційні заходи підтримує створення ОСББ.
Спеціалісти будівельної галузі – для львівських майстрів різних ремесел проект проводить курси підвищення кваліфікації в галузі реставрації. Вони мають бути компетентними партнерами для мешканців і надавати технічніта організаційні консультації.
Працівники міських установ та організацій – Проект надає консультації міським управлінням щодо покращення адміністративних, інституційних, фінансових та правових процесів. В рамках проекту було розроблено інтегровану концепцію дійдля історичного середмістя з визначеними цілями для цілісного та гармонійного розвитку з акцентом на реставраційній діяльності. Концепція підкреслює важливість міжвідомчої співпраці всіх управлінь та врахування інтересів різних сторін.
Громадськість Львова – Для широкої громадськості міста проект проводить семінари та воркшопи для елементарного розуміння процесу реставрації та збереження історичної спадщини, лекції на тему урбаністики, тематичні виставки, кінопокази та ін. В загальному громадська діяльність проекту націлена на ознайомлення мешканців з темою розвитку міста.
Флаєр проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова"