Проект
Останні Новини
- 1 грудня Львів прийматиме Другу німецько-українську конференцію з міського розвитку2017-11-28
- У Львові розпочалась 5-а Академія інтегрованого розвитку міст2017-11-23
- У Львові врятували ще одну історичну вхідну браму з латуні2017-11-02
- На проспекті Шевченка 15 завершилась реставрація вхідної брами2017-10-06
Залучення мешканців
Залучення мешканців є центральним елементом усіх заходів нашого проекту. Без активного залучення громадян процеси, що відбуваються у місті, не можуть вважатися відповідними принципам сталого розвитку. Щоб забезпечити на місцевому рівні якісне управління (Good Governance), місто повинно заохочувати своїх громадян до співпраці і створювати можливості для їхньої регулярної участі у міських проектах. Тому проект підтримує мешканців і міську владу у їхніх намаганнях налагодити активний діалог. Темами такого діалогу є, наприклад, оновлення історичних будівель, облаштування громадського простору в історичних кварталах Львова, мобільність тощо.
Програми співфінансування
Мешканці залучаються безпосередньо до реставрації історичних архітектурних елементів, наприклад, реставрації брам, вікон, сходових кліток, балконів чи облаштування дворів. Найважливішим для нас є підтримка спільної діяльності. Тобто мешканці повинні брати участь у заходах, наприклад, виконуючи деякі роботи, сплачуючи фінансовий внесок (відповідно до умов різних програм спів фінансування) або у догляді за подвір’ям після завершення робіт.
Громадські форуми
Актуальні ідеї, заходи та проекти з розвитку міста можна обговорити й оцінити, наприклад, у рамках громадських форумів. Проект провів в Україні два такі форуми – у червні 2010 року у Львові та в червні 2015 року в Чернівцях. В обох випадках вони стали важливими етапами в розробці інтегрованих концепцій розвитку цих міст.
Представники адміністрації та експерти представили громадянам стратегічні цілі в різних сферах міського життя, таких, як містобудування, збереження культурної спадщини, соціальна сфера, культура, технічна інфраструктура, транспорт, громадський простір, довкілля, економічний розвиток, туризм, модернізація управління. Завдяки цьому формату мешканці могли висловити свою точку зору на майбутній розвиток міста.