

Проект
Останні Новини
- 1 грудня Львів прийматиме Другу німецько-українську конференцію з міського розвитку2017-11-28
- У Львові розпочалась 5-а Академія інтегрованого розвитку міст2017-11-23
- У Львові врятували ще одну історичну вхідну браму з латуні2017-11-02
- На проспекті Шевченка 15 завершилась реставрація вхідної брами2017-10-06
Підтримка урбаністичних ініціатив
Підтримка ініціатив щодо реставрації
Проект пропонує мешканцям Львова технічну і професійну підтримку при реалізації їхніх проектів. Одним з найкращих прикладів є реставрація скульптури Меркурія, якою увінчаний фасад колишньої дирекції залізниці – будівлі у стилі неоренесанс. Проект реставрації скульптури став результатом громадської ініціативи «Врятувати Меркурія!», започаткованої у Львові в квітні 2010 року. Реставраційні роботи проводились у тісній співпраці з кафедрою реставрації університету Львівська політехніка. Проект профінансував частину робіт та надавав фахово-експертний супровід із реставрації каменю.
Співпрaця з CANactions
Київська CANactions School for Urban Studies своїми заходами та проектами стимулює розвиток фахового діалогу у сфері розвитку міст в Україні. Щоб запровадити нові ідеї у навчання архітекторів та містопланувальників в Україні, наш проект підтримує CANactions, зокрема сплачуючи внески за участь у навчальних курсів для слухачів CANactionsSchool for Urban Studies.
Щороку наш проект долучається до формування програмного наповнення фестивалю CANaction Festivals у Києві, орієнтованого насамперед на молоду фахову публіку.
14-16 жовтня 2015 CANactions School for Urban Studies разом із проектом та Львівською міською радою провів практичний воркшоп на тему «Залучення громадськості до оновлення внутрішнього двору за адресою вул. Валова, 21 у Львові». У рамках цього воркшопу міждисциплінарна група студентів Школи займалася напрацюванням ідей щодо оновлення та нового креативного використання простору внутрішнього двору. Воркшоп був націлений на те, щоб спільно з жителями будинку розробити ескіз проекту оновлення двору на основі їх побажань.
Ініціатива «Група 109»
У травні 2014 утворилась міська ініціатива «Група 109», метою якої було не допустити забудову громадського простору у мікрорайоні Сихів та розпочати дискусію з місцевими мешканцями про облаштування цього місця. Заснувавши ГО «Кращий Сихів», мешканці спільно з «Групою 109», районною адміністрацією та всіма важливими учасниками діалогу розробили проект нового облаштування цього простору.
У рамках Майстерні міста 2015 ідеї і заходи ініціативи були презентовані громадськості. Проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» профінансував виготовлення трьох зразків вуличних меблів для скверу Гідності (пр. Червоної Калини 105-109).